8055 BROWN AMANJ
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8055 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 588kg |
| Block | 8055 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 7 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 849kg |
| Block | 8055 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 8 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 240cm / 94inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 834kg |